Evanielle

Zakázková tvorba a individuální přístup

Francouzské svatební a společenské modely

+420 542 211 546
Salon Evanielle

O salonu EVANIELLE

Svatební salon EVANIELLE navazuje na dlouholetou historii firmy Evanie, která se v roce 1990 stala jedním z prvních svatebních salonů u nás a působila v Praze, Brně a Hradci Králové. V EVANIELLE se dnes plně zaměřujeme na klientelu našeho brněnského salonu. Nesnažíme se být velkou společností, svoje síly soustředíme na individuální a profesionální přístup ke každé zákaznici, na kvalitu zboží i služeb a na komplexní servis. I proto jsme na podzim 2016 prošli velkou proměnou, s jediným cílem: zajistit to nejlepší pro Váš vysněný den D!

­
Svatební i společenské šaty pro vás každoročně vybíráme z aktuálních kolekcí francouzských návrhářů. V nabídce máme modely značek Tomy Mariage, Miss Kelly, Divina Sposa. Kromě toho navrhujeme vlastní originální modely, doplňky a dekorace. Ve vysoce kvalitním zpracování šijeme na zakázku šaty svatební i společenské šaty na jakoukoliv událost.

Nejsme jen půjčovna, a proto každou zákaznici hýčkáme komplexními službami, počínaje úpravami u nás zapůjčených modelů a zhotovením doplňků pro celkový outfit konče. Naším cílem je, abyste se ve svůj velký den D cítila pohodlně, spokojeně, sebevědomě a krásně - prostě tak, jak jste si to vysnila.
Dovolte nám udělat maximum pro Váš jedinečný den D!

Tento web používá cookies, takže ukládá na Váš disk soubory cookies. Více o těchto souborech se dočtete zde a zde.